مرکز خرید و فروش انواع الیاف
خانه / ابر اسفنجی / خرید ابر اسفنجی | مرکز پخش عمده الیاف مصنوعی به سراسر کشور

خرید ابر اسفنجی | مرکز پخش عمده الیاف مصنوعی به سراسر کشور

خرید ابر اسفنجی به روش های مختلفی امکان پذیر است. این ابر ها با ضخامت های مختلف تولید می شود که هر کدام مناسب برای موارد خاصی است. فوم نام دیگری است که بر این کالا نهاده شده است. اسفنج ها از توزیع گاز ها در جامدات یا مایعات تولید می شوند. از جمله موارد خرید و کاربرد این کالا عبارت است از:

  • در ساختمان های مسکونی و اداری به عنوان عایق حرارت
  • بسته بندی قطعات و لوازم الکترونیکی مختلف 

انواع فوم یا اسفنج به کمک پلیمر ها ساخته می شوند. پلی اورتان نوعی پلیمر است که به علت مرغوبیت و سادگی تولید به دیگر انواع پلیمر ها ترجیح داده می شود.

خرید ابر اسفنجی | مرکز پخش عمده الیاف مصنوعی به سراسر کشور

خرید اینترنتی ابر اسفنجی ارزان قیمت

خرید اینترنتی ابر اسفنجی ارزان قیمتانواع ابر اسفنجی را می توان از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین خریداری کرد. این ابر ها در ضخامت های مختلف تولید می شوند. انواع مختلف اسفنج را در وب سایت های فروش اینترنتی می توان مشاهده و خریداری کرد. در این سایت ها همچنین انواع کارخانه ابر سازی و اسفنج سازی در نقاط مختلف کشور به کاربران معرفی می شوند. قیمت ابر تشک، قیمت اسفنج فشرده نیز در این فروشگاه های اینترنتی قابل مشاهده است. فروش ابر و اسفنج اصفهان و فروش ابر و اسفنج در کرج از طریق طراحی سایت های اینترنتی صورت می گیرد و این کالا از این نقاط به سراسر کشور ارسال می شوند. از طریق ثبت سفارش خرید و پر کردن فرم مورد نظر می توان مقدار و نوع ابر اسفنجی مورد نظر را سفارش داد و در مکان مورد نظر تحویل گرفت.

فروش عمده ابر اسفنجی

فروش عمده ابر اسفنجی از طریق فروش عمده انواع ابر اسفنجی می توان این کالا را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه تهیه نمود. فروش عمده توسط عمده فروشان فعال در بازار تولید این وسایل صورت می گیرد. کارخانه ابر و اسفنج از طریق واحد های فروش و بازاریابی خود این کالا را به فروشگاه های مختلف عرضه کننده ارائه می نمایند. عمده فروشان از طریق ارتباط با تامین کنندگان می توانند این کالا را به مصرف کننده نهایی برسانند. در واقع این گروه از افراد با مصرف کننده در ارتباط نمی باشند. فروش عمده با ارائه تخفیف های قابل ملاحظه برای خریداران همراه است. از این رو برخی واحد های تولید کننده کالای خواب مانند تشک از طریق خرید عمده می توانند این کالای مورد نیاز را تامین نمایند.

مرکز توزیع انواع ابر اسفنجی

مرکز توزیع انواع ابر اسفنجیانواع ابر اسفنجی توسط مراکز توزیع و پخش از مرکز تولید به سراسر کشور ارسال می شوند. برخی روش های توزیع این کالا عبارت است از:

  • توزیع عمده و کلی 
  • توزیع مستقل و انحصاری
  • توزیع اینترنتی
  • توزیع تعاونی 
  • توزیع و فروش ویژه
  • توزیع به فروشگاه های عرضه کننده

مراکز توزیع انواع این ابرها آن را به شکل کیلویی و در مقدار سفارش شده به خریداران تحویل می دهند. 

تولیدکننده ابر اسفنجی باکیفیت

تولیدکننده ابر اسفنجی باکیفیتتولید کنندگان مختلفی در کشور در زمینه تولید انواع اسفنج فعالیت دارند. این مراکز تولید با استفاده از مواد اولیه نظیر آب، و پلیمر مخصوص مانند پلی اورتان به تولید و ساخت این کالا می پردازند. تولید انواع ابر اسفنجی در ضخامت های مختلف در واحد های صنعتی طبق استاندارد های اعلام شده از سوی موسسه استاندارد صورت می گیرد. از این رو رعایت این استاندارد ها از سوی این تولید کنندگان منجر به تولیدی با کیفیت و مرغوب خواهد شد. کارخانه اسفنج البرز نوعی تولید کننده در این عرصه در کشور می باشد که محصولات خود را به طرق مختلف به بازار عرضه می دارد.

قیمت خرید ابر اسفنجی

قیمت خرید ابر اسفنجیقیمت خرید ابر اسفنجی به شیوه خرید و نوع اسفنج مورد نظر بستگی دارد. یکی از شیوه های خرید این کالا به صورت کیلویی است که هر چقدر وزن آن بیشتر باشد مسلما از قیمت و نرخ بالاتری برخوردار خواهد بود. مقدار خرید و سفارش نیز در تعیین قیمت نهایی اثر گذار است. مثلا قیمت خرید عمده از نرخ تک فروشی کمتر و ارزان تر است. از این رو می توان از طریق خرید عمده این کالا را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه تهیه نمود. فروش ابر و اسفنج در مشهد و سایر شهر ها به صورت عمده انجام می شود و خریدار ابر می تواند از طریق ارتباط با تولید کننده آن را به صورت عمده تهیه نماید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کیومرث ایمان وند
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09127747120
کانال تلگرام: QBAliaf@
whatsapp icon واتس اپ: 09127747120
اینستاگرام: kiumarsimanvand
پست الکترونیکی: kiumarsimanvand@gmil.com

دیدگاهتان را بنویسید